Galéria a popis rezortu Azzurra

Favorite

Prehľad

  • Aktualizované dňa:
  • 17 júla, 2023

Opis nehnuteľnosti

Sahl Hasheesh Bay, oblasť, ktorú mnohí považujú za „klenot Červeného mora“, je uzavretá komunita s rozlohou približne 40 miliónov metrov štvorcových, vrátane niekoľkých hotelov svetovej triedy, exkluzívnych rezidenčných rezortov a zábavných centier. Pozdĺž 9 km dlhého plážová promenáda. Zátoka sa môže pochváliť aj prístavom a vlastným jachtárskym klubom, čo z neho robí destináciu, ktorú si môžete vychutnať. Bay of Sah Hasheesh je stelesnením jednoduchej elegancie, nábrežným prístavom, oázou pre moderný svet.

Rezort Azzurra ponúka svojim hosťom exkluzívnu príležitosť oddýchnuť si, načerpať nové sily a znovu objaviť chuť do života. Pár minút chôdze od Azzurry sa nachádza Staré mesto zálivu Sahl Hasheesh s bohatou egyptskou architektúrou, ponúka široký výber prvotriednych obchodov, reštaurácií, bazárov a zariadení na vodné športy, ako aj nočnú zábavu.

Azzurra ponúka štýlové, vysoko kvalitné ubytovanie, ktoré spája klasickú egyptskú architektúru so súčasným bývaním na výnimočnom mieste. Nachádza sa pozdĺž svetoznámych pláží s bielym pieskom a palmami s výhľadom na „Klenot Červeného mora“ a je ideálnym miestom na oddych a rekreáciu. Tento uzavretý komunitný rezort je ideálny pre jednotlivcov, páry alebo rodiny. Ponúka oázu kaskádových bazénov, tečúcich potokov a malebných chodníkov. Pre deti je tu vzrušujúca škála ihrísk, z ktorých si môžete vybrať. Všetky sa nachádzajú na súkromnom pozemku Azzurra. Nájdete tu aj jedno z najlepších golfových ihrísk v regióne.

Jedinečná topografia Azzurry, ktorá sa nachádza pozdĺž úchvatného pobrežia Červeného mora, si vyžadovala rešpekt od poverených architektov. Rezort nemohol byť tradične navrhnutý so štandardizovanými jednotkami, špeciálne obrysy a vyvýšenia pozemku diktovali jedinečný dizajn pre každú budovu. Architektonický štýl Azzura dopĺňajú prirodzené obrysy krajiny a údolia, ktoré rozdeľujú rezort s kaskádovitým pozemkom a čistými pokojnými chodníkmi.

Architektúra rezortu Azzurra bola elegantne navrhnutá najlepšími architektmi vo svojej triede a bola postavená na vyvýšeninách krajiny, aby ste z každej jednotky mali malebný výhľad.

Toto uzavreté komunitné stredisko je ideálne pre jednotlivcov, páry alebo rodiny. Je pokojným zeleným útočiskom pre tých, ktorí potrebujú útek od zhonu moderného života.

Vlastniť nehnuteľnosť na prenájom môže byť skvelým zdrojom príjmu, no prináša so sebou aj veľa práce navyše, problémov a stresu. Zodpovednosť za údržbu a prevádzku nehnuteľnosti sa môže rýchlo stať zdrvujúcou. Manažment rezortu Azzurra zostavil jedinečnú službu pre vlastníkov nehnuteľností, ktorá zníži frustrujúce aspekty správy alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Umožňuje vám využívať výhody výnosnej investície namiesto toho, aby ste každý mesiac trávili hodiny staraním sa o vašu nehnuteľnosť a potreby nájomníkov.
Navyše pre vlastníkov, ktorí nemajú záujem prenajímať svoje jednotky, manažment Azzurra pripravil jedinečnú službu, ktorá Vám pomôže udržať si prehľad o údržbe vášho domu a neskôr vám ušetrí obrovské náklady.

Video a vybrané apartmány v rezorte: Azzurra

Pozrite si najkrajšie apartmány v rezortoch Hurghady: apartmány v Hurghade

  • 🏖️ Ak sa vám tento rezort páči, zavolajte alebo vyplňte prosím kontaktný formulár tak že ťuknete na ikonku pošta.

„Náš tím Egypt Nehnuteľnosti stojí pri vás od letiska až po zariaďovanie apartmánu a  ešte ďalej…“

Property Id : 24150
Typ štruktúry: Nedostupné
Poschodie: Nedostupné

Recenzie nehnuteľností

You need to login in order to post a review

Podobné objekty

Predaj
Aktuálna ponuka

Galéria a popis rezortu Aqua Infinity

pred zľavou od 28,000 EUR
AQUA INFINITY: Vedľa tohto rezortu sú dokončené a vypredané už 2 rezorty od rovnakého deve ...
Predaj
Aktuálna ponuka

Nájdeme vám apartmán na mieru

Neoslovila vás žiadna z našich ponúk? Nechce sa vám listovať celý web? Nevadí.  Stačí ak s ...
Predaj
Aktuálna ponuka

Naplánujte si prehliadku

Ne 23 jún
Po 24 jún
Ut 25 jún
St 26 jún
Št 27 jún
Pi 28 jún
So 29 jún
Ne 30 jún
Po 01 júl
Ut 02 júl
In Person
Video Chat
Your information    GDPR

    Compare Listings