Your search results

RED CORAL

Rezort Red Coral sa nachádza v Sahl Hasheesh, jednej z najviac rastúcich turistických destinácií na pobreží Červeného mora, v blízkosti letiska Hurghada s výhodnou polohou pre turistov a návštevníkov z celého sveta.

Areál zahŕňa bytové jednotky, ktorými sú chaty a apartmány, a ich výmera sa pohybuje od 91 do 140 metrov štvorcových.

Projekt sa vyznačuje jedinečnou polohou na vyvýšenom mieste medzi brehom mora a golfovým ihriskom, len 150 metrov od pláže, a poskytuje atraktívne výhľady.

Spoločnosť Red Coral Company vyvinula tento projekt na základe najnovších architektonických návrhov a poskytla vynikajúce služby, ako sú zelené plochy, rôzne bazény a športové kluby.

Realitný developer Red Coral Resort

Projekt realizovala Red Coral Real Estate Development Company, jedna z najväčších investičných spoločností, a napriek svojej modernosti dokázala realizovať obrovské projekty v prestížnych lokalitách pozdĺž Červeného mora a Severného pobrežia.

Red Coral sa zaujíma o poskytovanie základných a rekreačných služieb zákazníkom s cieľom vytvoriť nádherný rezidenčný zážitok, ktorý kombinuje život pokoja, pohodlia a sofistikovanosti. Vo svojom modernom projekte Red Coral v Sahl Hasheesh sa snaží svojim zákazníkom poskytnúť aj bytové jednotky vysokej hodnoty.

Spoločnosť zamestnáva skupinu najkvalifikovanejších inžinierov a pracovníkov vo všetkých svojich projektoch v Egypte a na Strednom východe. Okrem toho využíva najnovšie technológie a najkvalitnejšie materiály a dodržiava medzinárodné štandardy kvality.

Umiestnenie rezortu Red Coral v Sahl Hasheesh

Spoločnosť Red Coral Company, vlastník projektu, si vybrala privilegovanú polohu len 150 metrov od pobrežia Červeného mora a svojim klientom poskytla nádhernú krajinu, ktorá kombinuje čistú vodu, modrú oblohu a mäkký piesok.

Rezort je vzdialený pár minút od letiska Hurghada a známych potápačských lokalít. Okrem toho susedí s niektorými modernými turistickými a zábavnými atrakciami.

Compare Listings