O Nás

Spoznajte Egypt Nehnuteľnosti

O našej spoločnosti

Investícia do nehnuteľnosti​

Zoznámenie klienta s bežným životom v Hurghade. Poradíme a pomôžeme pri zariaďovaní nehnuteľnosti.

Ponúkaný servis zahŕňa

Prvé informačné stretnutie a poradenský servis ohľadom života v Egypte. Právna problematika kúpy apartmánu. Pomoc klientovi pri zabezpečení letenky. Zaistenie prehliadky aj kúpy nehnuteľnosti.

Naše prednosti

Široká ponuka nehnuteľností - apartmány a vily. Individuálny prístup ku každému záujemcovi. Jedinečnosť našich služieb. Výborná znalosť miestnych pomerov.

Praktické rady pred kúpou

Premyslieť si do detailov svoje finančné možnosti či už v hotovosti alebo na vlastných účtoch, respektíve zvážiť splátkový systém pri výbere nehnuteľnosti. Návratnosť investície & garantovaný prenájom atď...

Zoznámte sa s naším tímom

Ak chcete najlepšiu možnú starostlivosť o svoje potreby v oblasti nehnuteľností, naši certifikovaní odborníci sú tu, aby vám pomohli.

Agentúra

Špecializovaná agentúra
Či už ide o prácu s kupujúcim, ktorý si prvýkrát kúpi nehnuteľnosť, alebo so skúseným inve ...

Patrik Müller

Kontaktná osoba
Základom predaja je moderná prezentácia a profesionálne, na mieru nastavený marketing.

Často kladené otázky

Pomocou tohto sprievodcu sa môžete oboznámiť s pravidlami, zákonmi a ďalšími dôležitými informáciami.

Áno. Egypt je samozrejme bezpečný, je to tak isto ako na Slovensku, ak nebudete robiť nezákonné veci tak nebudete mať potýčky so zákonom. Treba si ale byť vedomý toho, že je to moslimská krajina a podľa toho sa tam treba správať, netreba na verejnosti vykonávať žiadne prejavy, ktoré by pobúrili miestnych.
 
My takúto službu zatiaľ nezabezpečujeme, ale 90% správcov bytových domov takúto službu poskytuje. Podpíšete so správou budovy zmluvu, a oni sa vám budú o nehnuteľnosť starať. Budú ju prenajímať a vykonávať všetky úkony okolo toho.
 
Áno môžete, máte prístup na rezervačný systém, kde si viete pozrieť obsadenosť vašej nehnuteľnosti, alebo komunikujete cez recepciu alebo cez samotného správcu. Nie ste obmedzovaný žiadnou formou.
 
Presnú odpoveď nájdete v sekcii právne informácie. Všeobecne je platné že v Egypte sa platí daň z nehnuteľnosti len za také nehnuteľnosti, ktoré majú vyššiu hodnotu ako 150 tisic eur.
Áno, stanete sa plnohodnotným vlastníkom nehnuteľnosti, dokonca egyptské zákony teraz už dovoľujú vlastniť aj alikvótnu časť pôdy pod nehnuteľnosťou.
 
 

Compare Listings